O NAS

Skuteczny biznes potrzebuje solidnego księgowego, dlatego wybierz nasz doświadczony i rzetelny zespół, który stanowi kluczowy element każdej udanej działalności.

Poznajmy się!

Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym z Poznania, specjalizującym się w obsłudze działalności jednoosobowych oraz małych i średnich firm z całej Polski. Oferujemy szeroki zakres usług księgowych, w tym prowadzenie pełnej księgowości, ksiąg przychodów i rozchodów oraz ryczałtu. Zapewniamy także kompleksową obsługę kadrowo-płacową.

Nasza kadra jest zawsze na bieżąco z najnowszymi przepisami prawnymi i dzięki regularnym szkoleniom potrafi rozwiązać nawet najtrudniejsze kwestie związane z księgowością. Nasze doświadczenie i specjalistyczne doradztwo pomaga Klientom zoptymalizować i uporządkować swoje finanse na każdym etapie prowadzenia biznesu. Jesteśmy solidnym partnerem, na którego zawsze można liczyć oraz dbamy o profesjonalizm i efektywność naszych usług.

Dlaczego warto współpracować z naszym biurem?

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi dla firm i przedsiębiorców. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności w dziedzinie rachunkowości i podatków.

Dzięki naszemu wsparciu możesz mieć pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach. Zajmujemy się wszystkimi aspektami rachunkowości, począwszy od prowadzenia ksiąg, poprzez rozliczenia podatkowe, aż po konsultacje księgowe.

Dbamy o terminowość i rzetelność naszych usług, abyś mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu. Z nami masz pewność, że Twoje rozliczenia podatkowe są w pełni kontrolowane i zgodne z obowiązującymi przepisami.

Nasza wieloletnia wiedza i doświadczenie zwiększy efektywność i stabilność finansową Twojej firmy. Współpraca z naszym biurem rachunkowym to gwarancja profesjonalizmu i satysfakcji, co może potwierdzić ponad 250 zadowolonych Klientów.

Te instytucje potwierdzają nasze kwalifikacje!

Zobacz co mówią o nas przedsiębiorcy:

„Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tym biurem, które polecił mi znajomy przy zakładaniu firmy. Konsultacja z księgowym była bardzo pomocna i pozwoliła nam zoptymalizować nasze finanse. Dzięki stałemu kontaktowi z biurem, wiem że zawsze możemy liczyć na profesjonalną pomoc w razie potrzeby. Jestem pewny, że wybór tego biura to strzał w dziesiątkę i z chęcią polecam je innym przedsiębiorcom.”

„Bardzo sobie cenię kontakt z biurem, który jest na bardzo dobrym poziomie. Księgowy zawsze terminowo przypomina nam o płatnościach podatkowych i samodzielnie wysyła za nas deklaracje do urzędu. Szczególnie doceniam szeroki zakres usług oferowanych w cenie podstawowej. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu mamy pewność, że nasze finanse są w dobrych rękach.”

„Współpraca z Biurem Rachunkowym Ingenium to dla mnie czysta przyjemność. Dzięki możliwości załatwiania wszystkich spraw zdalnie przez internet, oszczędzam mnóstwo czasu, który spędziłbym zapewne na dojazdach do księgowej. Profesjonalna obsługa i skuteczne działania sprawiają, że mogę całkowicie polegać na usługach tego biura. Gorąco polecam wszystkim przedsiębiorcom!”

Biuro Rachunkowe

.

Telefon: +48 517 230 852
E-mail: info@br-ingenium.pl

.

Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o.
ul. Wilczak 16A/214
61-623 Poznań

NIP: 9721299057 REGON: 382665290
KRS: 0000774075

Uwaga!
Serdecznie zapraszamy na spotkania do naszego biura na Wilczaku po umówieniu wcześniej terminu drogą telefoniczną lub mailową.

Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas wiadomość!

.